Opperdoes3.0 20.12 | Goede verhalen gezocht!

Geplaatst op 29-11-2020  -  Categorie: Algemeen

GOEDE VERHALEN

GOEDE VERHALEN GEZOCHT

Beste leden van watersportvereniging Doeshaven,

Wij van de redactie zijn op zoek naar goede verhalen. Verhalen die het waard zijn om verteld te worden. Die onderhoudend of leerzaam zijn voor andere leden.

Hebt u iets bijzonders, leuks, ontroerends of spannends meegemaakt en wilt u dat delen met de andere leden van onze vereniging? Dan zou uw verhaal wel eens alle ruimte in één van de komende Opperdoezen kunnen krijgen.

Het enige dat u moet doen, is ons laten weten dat u in het bezit bent van een goed verhaal. Wij bellen u dan om een afspraak te maken. We komen naar u toe voor een corona-proof interview of bevragen u telefonisch. Het is maar waar u de voorkeur aan geeft. Afspreken op uw schip is misschien ook een mogelijkheid.

Onze vereniging heeft 875 leden waarvan sommige al een halve eeuw op het water vertoeven. Dat moet toch een schat aan prachtige verhalen opleveren?! U kunt ons mailen – via eitcader.[antispam].@doeshaven.nl – en ons laten weten wanneer en op welk telefoonnummer u bereikbaar bent.

Wij rekenen op veel enthousiaste reacties!

Anne-Marike, Bas, Bibi, Debbie, Paul en Richard
Redactiecommissie


HOUD AFSTAND, MIJD DRUKKE LOCATIES EN BLIJF GEZOND.